قوانین و مقررات
خوش امدید به آپلود بویز | آپلود فایل لطفا قوانین را به طور کامل مطالعه کنید تا دچار مشکل نشوید

قوانین و شرایط استفاده از خدمات


آپلودبویز یک سیستم مبتنی بر کسب درآمد از دانلود فایل می باشد ، لذا هرگونه استفاده دیگر از خدمات سایت  به نحوی که با این هدف مغایرت داشته باشد ، غیرمجاز می باشد بطور مثال استفاده از فضای هاست برای نگهداری فایلهای بکاپ برای کاربران رایگان غیرمجاز می باشد .

آپلودسنتر آپلود بویز  ، این حق را بر خود دانسته تا فایلهای غیر مجاز را از سایت حذف کند در زیر برخی از فایلهای غیرمجاز قابل مشاهده می باشد :

 

  • فایلهایی که دارای محتوای غیر مجاز و غیر انسانی ، غیر اسلامی و یا غیراخلاقی است .

  • فایلهایی که به حریم خصوصی افراد تجاوز کند.

  • آپلود هرگونه فایل شخصی یا خصوصی خود یا دیگران غیر مجاز بوده و این آپلودسنتر هیچگونه مسئولیتی در قبال ان نداشته بلکه آیپی آپلودر در صورت درخواست مراجع ذیصلاح تحویل داده میشود .

  • فایلهایی که به هر نحو در کشور جمهوری اسلامی ایران غیر مجاز می باشد.

  • فایلهای مربوط به کلیه تولیدات سمعی بصری غیررایگان فارسی که شامل حق مولف میباشد

  • فایلهای مربوط به کلیه تولیدات سمعی بصری رایگان که مجوز پخش آن توسط وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران تایید نشده باشد

  • هزینه اشتراک ویژه برگشت داده نمیشود

 

در صورت آپلود هرگونه فایل غیر مجاز آپلودبویز مختار است که حساب کاربر خاطی را با یا بدون اخطار حذف یا مسدود نماید و اطلاعات وی را در اختیار مقامات قضایی کشور مربوطه قرار دهد

تمامی فایلهایی که مانع دسترسی سایر کاربران شوند و یا به هر نحوی امنیت سرورهای سایت را به خطر اندازند حذف خواهند گردید این حذف فایل در مواردی که کاربر با اطلاع قبلی اقدام به آپلودفایلهای غیرمجاز نماید باعث غیرفعال شدن کامل اکانت خواهد شد .

کاربران آپلود بویز باید حداقل 13 سال سن داشته باشند

در هنگام بروز حوادث خارج از کنترل آپلودبویز اعم از اعتصاب عمومی ، آتش سوزی صاعقه ، حملات هکری ، مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و حوادث غیر مترقبه دیگر بطوری که انجام خدمات برای آپلودبویز با مشکل مواجه و یا غیر ممکن گردد ، مسئولیتی متوجه آپلودبویز نخواهد بود .

آپلود بویز تمام کوشش خود را در حفظ امنیت اطلاعات و فایلهای کاربران بکار می بندد ، اما کلیه کاربران آپلودر موظفند از اطلاعات آپلودشده خود یک بکاپ نیز داشته باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیتی متوجه آپلودبویز نخواهد بود .

ایجاد اکانت های متعدد و تودرتو غیرمجاز می باشد .

استفاده اشتراکی از یک اکانت غیرمجاز می باشد .

هر گونه سوء استفاده از امکانات سایت به هر نحو ممنوع می باشد و در صورت تشخیص ، با کاربر متخلف با حذف اکانت و فایلها برخورد می گردد و یا در صورت نیاز از طریق مراجع ذیصلاح قانونی اقدام خواهد شد .

آپلودسنتر آپلود بویز این حق را برای خود محفوظ می دارد تا بدون اطلاع رسانی قبلی شرایط و قوانین سرویس دهی را تغییر دهد ، لذا اطلاع از قوانین سایت بر عهده کاربر می باشد .

قوانین بخش کسب درآمد


1.پرداخت ها هر دوشنبه و پنج شنبه هر هفته به صورت پایا و شتابی واریز میگردد
2. مینیمم پرداخت وجه 10 هزار تومان بوده و درامد از فروش اکانت هر 7 روز به درامد پرداخت نشده اضافه میشود
3.پرداخت پایا از طرف بانک با کمی تاخیر همراه میباشد ولی شتابی بعد تایید از طرف سایت در حسابتان قابل برداشت است
4.استفاده از سرویسهای آپلود بویز و کسب درآمد به منزله ی پذیرش کلیه قوانین سایت میباشد.
5.هرگونه تقلب در سیستم ، آپلود فایل غیر مجاز ، آپلود فایل خلاف قوانین سایت و کشور ، هرگونه عمل غیر قانونی برای کسب درآمد یا اختلال در فعالیت سایت غیرمجاز بوده و باعث غیرفعال شدن اکانت خواهد شد و حذف فایل و درآمد کاربر میشود.
6.میزان درآمد روزانه از هر آی پی در هر روز به میزان مشخص در جدول میباشد
7.آپلود کلیه فایلهای غیرمجازی که برخلاف قوانین کشور و قوانین سایت باشد غیرمجاز است دریافت ابیوز در مورد هر فایل باعث حذف فایل خواهد شد
8.دانلود فایل توسط خود آپلودر ، دانلود فایلهای زیر یک مگابایت ، دانلودهای ناقص ، توسط ربات و هرگونه دانلود غیر واقعی و تقلبی توسط سیستم تشخیص داده خواهد شد و محاسبه و شمارش نمیشود. .
9.به حسابهای مسدود شده یا غیر فعال در آمدی تعلق نمیگیرد.
10. کلیه ی فایلهایی که آپلود میشوند میبایست مطابق با قوانین سایت و قابل بررسی باشد.در صورت درخواست آپلود بویز کاربر موظف به ارائه ی اطلاعات لازم جهت بررسی محتوی فایل میباشد. در غیر اینصورت به کاربر درآمدی تعلق نمیگیرد.
11. تمامی ایپی ها و دانلود ها در هنگام واریز به صورت انسانی نظارت میشوند و در صورت مشاهده فایل خلاف قوانین یا هرگونه تقلب در فایل مورد نظر پاک شده و درامد فایل نیز پاک میشود
 

برای ارسال گزارش از صفحه گزارشات استفاده کنید.